Večerní plavba lodí s večeří a živou hudbou

Chcete zažít nezapomenutelnou atmosféru noční Prahy? Chcete si odpočinout, dobře se najíst, poslechnout si příjemnou živou hudbu a ještě sledovat krásy centra Prahy? Hledáte vhodný dárek? Pokud ano, tak večerní plavba lodí po Vltavě je tím pravým právě pro Vás! Vnitřní i venkovní prostory lodi Vám umožní si dokonale vychutnat atmosféru noční Prahy a to za každého počasí. Vnitřní prostory lodi jsou v létě klimatizovány a v zimě vytápěny.

Plavba začíná u budovy Ministerstva průmyslu a obchodu, s dominantní a v noci nádherně osvětlenou, skleněnou kopulí. Během plavby uvidíte úchvatná panoramata Pražského hradu, barokních kostelů Malé Strany a Starého města, Národního divadla, poplujete pod Karlovým mostem, z dálky Vás zaujme Petřínská rozhledna, vypadající jako Eiffelova věž, Metronom a mnoho dalšího. Poplujete také přes plavební komoru, což bude zážitkem nejen pro technicky založené jedince.

Po celou dobu plavby Vám bude k dispozici asistentka, na kterou se můžete kdykoli obrátit s dotazy. Večeře je servírovaná ve formě švédských stolů s bohatým výběrem teplých, studených a dezertních pokrmů. Bar je k dispozici po celou dobu plavby.

Délka plavby: 3 hodiny

Začátek a konec: Přístaviště na Dvořákově nábřeží, Praha

Časy vyplutí:

Zimní sezóna
(01.11.2019 – 31.03.2019)
 
Denně v 18:50  

Ceny:

Dospělí: Studenti: Děti:
980,-Kč 980,-Kč 590,-Kč
 

Cena zahrnuje:

V ceně je zahrnuta večeře formou švédského stolu a welcome drink.

Czech   English   German

Petr Pavlát
Výpadová 277/11
153 00, Praha - Radotín
Česká republika

E-mail: info@pragueonboat.com

REZERVUJTE SI
PLAVBU ONLINE!

Fotogalerie